Berte servis

svojho auta osobne

Servisovanie auta by malo byť jednoduché, a preto sme sa rozhodli urobiť z bežnej návštevy servisu zážitok. Bežné postupy sme nahradili novým prístupom, ktorý je osobnejší, efektívnejší a pri ktorom sa okrem vášho vozidla Volvo postaráme aj o vás.

Prečo osobný
servis Volvo?

pridelíme

vám osobného technika

Pri prvej návšteve vám predstavíme kontaktnú osobu, ktorá bude pridelená iba pre vás. Na vašom vozidle potom pracujú vždy dvaja mechanici, čím sa trvanie opráv skráti na polovicu.

aktualizujeme

softvér auta

Jedinou možnosťou, ako mať svoje Volvo vybavené najnovšou verziou softvéru, je navštíviť autorizovaný servis. U nás vám aktualizujeme softvér zadarmo pri každej servisnej prehliadke.

skontrolujeme

stav batérie

Počas každej návštevy servisu vám skontrolujeme stav bezpečnostných systémov a batérie. Jej pravidelnou kontrolou dokážeme predísť zbytočným problémom pri rannom štartovaní v zime.

umyjeme

zvonku aj zvnútra

Po servisnom zákroku vám vaše Volvo umyjeme zvonku aj zvnútra. Najskôr v autoumyvárni a potom ručne. Ak si ho u nás vyzdvihnete, bude výborne jazdiť aj skvelo vyzerať.

pomôžeme

vám v núdzi

Ak sa vám pokazí auto na ceste, jeho opravu sa pokúsime realizovať priamo na mieste. Pokiaľ pôjde o zložitejšiu opravu, prevezieme ho do servisu a vám zabezpečíme náhradnú prepravu.

používame

originálne diely

Náš vyškolený tím sa pri práci riadi postupmi stanovenými výrobcom. Samozrejmosťou sú originálne náhradné diely, ktorých kvalita je totožná so súčiastkami v úplne novom vozidle.

Nečakajte na poslednú chvíľu a objednajte si servis v predstihu

Pri vstupe do servisu si prosím Vás pripravte servisnú knižku, technický preukaz a aktuálny stav km Vášho vozidla.