stvorené pre podnikanie

Vyberte si z ponuky najnovších SUV Volvo, ktoré sú stelesnením špičkových bezpečnostných technológií alebo si užívajte priestrannosť a eleganciu vozidiel Kombi. Pre náročných máme luxusné sedany pre vytvorenie skvelého prvého dojmu.

Vybavte si vozový park
v spolupráci s nami

Dostanete vlastného predajcu aj osobného technika. V prípade poruchy alebo garančných opráv vám zapožičiame náhradné vozidlo, s ktorým získate rovnakú mobilitu ako s vlastným. Nečakaná situácia vaše podnikanie neohrozí.

Volvo nie je len vozidlo, ale aj mobilné pracovisko

Vďaka technológii Sensus dokážete z firemného vozidla Volvo pracovať rovnako efektívne ako z kancelárie. K dispozícii totiž máte maximálne pohodlie, rôzne nástroje a možnosti pripojenia, vďaka ktorým si udržíte vysokú produktivu aj na cestách.

Apple CarPlay a Android Auto

Spárujte svoj mobilný telefón so systémom Sensus Connect a užívajte si užitočné funkcie pohodlne, jednoducho a hlavne bezpečne.

Wi-Fi prístupový bod

K tomu, aby ste mali na cestách rýchly internet, vám postačí dátová SIM karta, s ktorou si vytvoríte vlastnú Wi-Fi sieť. Anténu už máte vstavanú vo vozidle.

Volvo OnCall pre vodičov

Zapnite si kúrenie na diaľku alebo si pošlite súradnice do navigácie ešte z kancelárie. Postačí vám na to smartfón, s ktorým môžete svoje Volvo ovládať odkiaľkoľvek.

Volvo OnCall pre správcov

Spravujte svoj vozový park modern. S aplikáciou Volvo On Call získate informácie o najazdených kilometroch, spotrebe a pohybe vozidiel z prvej ruky.

Kontaktujte nás a užívajte si
výhody firemných zákazníkov

Ing. Miroslava Jurášková

+421 2 205 11 758
Konzultant predaja Volvo