Dokonale prepracované

v90

technológie

Vďaka technologickým funkciám bude jazda vo Volvo V90 bezstarostná. Pri cúvaní vám bude asistovať 360-stupňová kamera, parkovací pilot vypočíta, či je parkovacie miesto vhodné pre vaše vozidlo a zaparkuje za vás. O pohodlie na ceste sa postará systém BLIS, ktorý vás upozorní na vozidlo v mŕtvom uhle a v prípade potreby vás navedie do vášho pruhu.

dizajn

Práve sa pozeráte na najprepracovanejšie kombi značky Volvo. Model V90 je stelesnením elegancie a funkčnosti. To znamená, že jeho luxusný vzhľad vás bude reprezentovať na služobných aj rodinných cestách. Prehľadne usporiadaný interiér si zamilujete, pretože všetko, na čo pomyslíte, máte okamžite poruke. Dôkazom toho je veľkolepá dotyková obrazovka uprostred.

jazdné vlastnosti

Správanie vozidla sa nemusí prispôsobovať iba vašej nálade, ale aj aktuálnym podmienkam na ceste. K dispozícii totiž máte jazdné režimy Comfort, Eco a Dynamic, ktoré sa menia jednoduchým otočením tlačidla. Kým Comfort vám zabezpečí optimálne pohodlie, ekologický mód upraví pohon a klimatizáciu za účelom nižšej spotreby. Dynamic spraví z luxusného kombi športové vozidlo s pohotovými reakciami.

Filter
Chybová hláška
Chybová hláška
Chybová hláška
Chybová hláška