Športové a dynamické

xc60

technológie

S aplikáciou Volvo On Call si môžete schladiť interiér vozidla ešte pred odchodom z domu. A keď už budete na cestách, s audiosystémom Bowers & Wilkins si užijete atmosféru koncertu, aj keď práve smerujete na víkendový pobyt mimo civilizácie. Bezpečnostné prvky zmierňujú psychickú záťaž vodiča, pretože jemným zásahom do riadenia udržiavajú vozidlo v pruhu.

dizajn

Exteriér tvoria čisté línie a dynamické proporcie, ktoré spolu s veľkými kolesami a vystupujúcimi blatníkmi vyjadrujú športový charakter vozidla. Robustné proporcie potom charakterizujú Volvo XC60 ako typické SUV. Na rozdiel od ostatných však výrazne vytŕča z radu. Klenotom interiéru sú kvalitné materiály z dreva, kovu a doplnky z prémiových materiálov.

jazdné vlastnosti

Integrovaná náprava z pevných, no ľahkých materiálov, je zárukou dynamickej jazdy na každom povrchu. K pôžitku z jazdy prispievajú aj aktívne svetlomety, ktoré sledujú volant a otáčajú sa v smere jazdy. Ešte lepší komfort poskytujú jazdné režimy – v Comfort a Eco sa pri vyšších rýchlostiach zníži karoséria o 10-20 mm, vďaka čomu klesne aj spotreba paliva.

Filter
Chybová hláška
Chybová hláška
Chybová hláška
Chybová hláška