Luxusné a dynamické

s90

technológie

Vďaka podporným funkciám vodiča miestami ani nebudete vedieť, že jazdíte. Pri cúvaní vám totiž bude asistovať 360-stupňová kamera a parkovací pilot vypočíta, či sa na dané miesto zmestíte. Ak áno, pokojne zaparkuje za vás. Veľkým pomocníkom je systém BLIS, ktorý sleduje mŕtvy uhol a v prípade nebezpečenstva vás navedie späť do vášho pruhu. O výborný pohľad do zákrut vám dodajú aktívne svetlomety, ktoré sa otáčajú v smere volantu.

dizajn

Volvo S90 v sebe nesie čistý dizajnový štýl v podobe luxusných materiálov a precízneho dielenského spracovanie. Odmenou pre vás nebude iba jeho kúpa, ale aj každá jedna jazda. Kto si potrpí na luxus a športovú eleganciu, pre toho bude Volvo S90 splneným snom. Príďte sa o tom presvedčiť na testovaciu jazdu. Za vyskúšanie predsa nič nedáte.

jazdné vlastnosti

S adaptívnym tempomatom si užijete jazdu vo Volvo S90 tak ako nikde inde. Stačí nastaviť optimálnu rýchlosť alebo odstup od automobilu pred vami. Adaptívny tempomat využijete v meste, ale aj na diaľnici. Zatiaľ čo funkcia pre jazdu v kolóne vám uľahčí časté rozbiehanie a zastavovanie, na diaľnici môžete ísť rovnakou rýchlosťou ako vodič pred vami. Samozrejmosťou je dôraz na bezpečným odstup.

Filter
Chybová hláška
Chybová hláška
Chybová hláška
Chybová hláška