Vyspelé a luxusné

v90 cc

technológie

Vďaka technologickým funkciám bude jazda vo Volvo V90 Cross Country bezstarostná. Pri cúvaní vám bude asistovať 360-stupňová kamera, parkovací pilot vypočíta, či je parkovacie miesto vhodné pre vaše vozidlo a zaparkuje za vás. O pohodlie na ceste sa postará systém BLIS, ktorý vás upozorní na vozidlo v mŕtvom uhle a v prípade potreby vás navedie do vášho pruhu. Vďaka systému na filtráciu vzduchu CleanZone sa budete cítiť ako hlboko v horách, aj keď práve budete prechádzať mestom.

dizajn

Práve sa pozeráte na najprepracovanejšie kombi značky Volvo. Model V90 Cross Country je stelesnením elegancie a funkčnosti. Jeho luxusný vzhľad vás bude reprezentovať na služobných aj rodinných cestách. Prehľadne usporiadaný interiér si zamilujete – všetko, na čo pomyslíte, máte okamžite poruke. Dôkazom toho je veľkolepá dotyková obrazovka uprostred. Vyvýšený podvozok, veľké kolesá a predný nájazdový kryt dodajú sebaistotu nielen vášmu vozidlu, ale aj vám.

jazdné vlastnosti

Správanie vozidla sa nemusí prispôsobovať iba vašej nálade, ale aj aktuálnym podmienkam na ceste. K dispozícii totiž máte jazdné režimy Comfort, Eco a Dynamic, ktoré sa menia jednoduchým otočením tlačidla. Kým Comfort vám zabezpečí optimálne pohodlie, ekologický mód upraví pohon a klimatizáciu za účelom nižšej spotreby. Dynamic spraví z luxusného kombi športové vozidlo s pohotovými reakciami.

Filter
Chybová hláška
Chybová hláška
Chybová hláška
Chybová hláška